במהלך ההופעה נכנסתי לשירותים ועשיתי בדיקת הריון

stocksnap_qrq35eq2i0במהלך ההופעה נכנסתי לשירותים ועשיתי בדיקת הריון

לפני 13 שנה הלכנו להופעה של בית הבובות, אני זוכרת שבמהלך ההופעה נכנסתי לשירותים ועשיתי בדיקת הריון, היא יצאה שלילית, כל ההופעה נהרסה לי, בבכי חנוק ומבט מאוכזב צפיתי בכל בהופעה.

כל כך רציתי להיות כבר אימא, כל כך רציתי להיות בהריון.

אחרי חודש בערך בבדיקה ביתית שעשיתי ראיתי שאני בהריון, האושר והשמחה היו בלתי ניתנים לתיאור, התהלכתי כאילו אני מרחפת, החיוך לא ירד לי מהפרצוף.

בבדיקת הדם שעשיתי הבטא ( הורמון היריון) הראתה הריון אבל משהו לא היה הגיוני, בגלל שהכל אצלי פרויקטים אז כבר נהייתי מומחית, חישבתי מתי היה הביוץ וחישבתי את הבטא שהייתה אמורה להיות בפועל, כבר הבנתי שמשהו לא תקין. כאשר הלכתי לרופא הנשים הוא הביט בתוצאות ואמר- "נו מה את רוצה את בהריון" ואני "פרופסורית" מדופלמת מתחילה להסביר לו את מועד הביוץ וכמה הבטא צריכה להיות והוא השיב: " נו מה את רוצה אז חכי שייפול לך" הסתכלתי עליו המומה ולא באמת נתפס לי המשפט הזה למרות שהוא נתפס לי היטב בזיכרוני כל השנים, הוא הטיל פצצה שהרעידה את עולמי כאילו זה כלום, בכזו קרירות שלא אשכח ולא שכחתי אותה עד היום.

יום למחרת הלכתי לעבודה והרגשתי שמשהו לא בסדר, כאב לי והגוף שלי סימן לי שמשהו עומד לקרות, כאילו הרגשתי שהגוף שלי דוחה את ההיריון, הלכתי לשירותים בעבודה ושם הבנתי שלא טעיתי, דיממתי וכאב לי, התחלתי לבכות, הבנתי שזה הסתיים, הבנתי שההיריון שכל כך רציתי, השתוקקתי וחיכיתי לו שאחרי אינספור בדיקות שליליות ועד בדיקה חיובית אחת שינתה את חיי, הבנתי שהכל נגוז ממי, זה נגמר, הסתיים.

אני הייתי שבורה, לא הבנתי מדוע זה קרה, כל כך רציתי ולמה הגוף שלי סיים את ההיריון, אנשים שניסו לעודד אותי אמרו לי שכנראה ההיריון היה לא תקין והגוף חכם, יודע, היו כאלה שאמרו לי שלפעמים הגוף קודם "מתנקה" ואז יגיע ההיריון "התקין", אבל כלום לא באמת עזר, משהו בי נשבר, לא האמנתי איך בשנייה , ברגע אחד ממצב של אושר מטורף חיי התהפכו להם, לריק, לעצב מהול באכזבה, היו רגעים שהייתי רגע מלהאשים את עצמי, אולי לא הייתי צריכה לעשות את …או לא הייתי צריכה להרים… כל מיני מחשבות שלא באמת הועילו לי.

לאחר חודש הייתי אצל חברה שבדיוק חיתלה את התינוקת הטרייה שלה, לא הראיתי לה אבל רציתי לבכות כל הזמן, מאוד שמחתי בשבילה וראיתי כמה היא מאושרת והבנתי שהחלום התרחק ממני , כמעט נגעתי בו והוא ברח לי מתחת לאף.

כאשר היא חיתלה את התינוקת שלה היא הביטה בי ואמרה לי – עוד 9 חודשים תהיה לך אחת כזו, חייכתי בחזרה אליה.

כאשר חזרתי ממנה לביתי לא יודעת למה אבל משהו אמר לי ללכת ולקנות בדיקת היריון, כאשר הגעתי הביתה עשיתי את הבדיקה, היא לא הראתה כלום וזרקתי אותה לפח. לאחר כמה דקות משהו בי לא היה שקט, רצתי לפח האשפה והוצאתי את הבדיקה, כאשר הסתכלתי בה שוב נגלה לעיני פס בהיר בהיר בהיר שאם לא הייתי מתמקדת בו לעולם לא הייתי רואה אותו, אותו פס שמראה שאני בהריון, באמת לאחר הריון מלווה בחרדות נולדה לי תינוקת מדהימה ולא שכחתי שני משפטים, אחד זה משפטו של הרופא שאמר לי להמתין שייפול לי והמשפט השני, של חברתי שאמרה לי- עוד 9 חודשים את תחזיקי תינוקת משלך.

תגובות פייסבוק

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2017 כל הזכויות שמורות למלכה אסתר מגזין אינטרנט

Log in with your credentials

Forgot your details?