נעים מאוד! נשמח להכיר אותך


מי הן כותבות המגזין - הצטרפי גם את

בא לך להיות ממליצה/ מבקרת? בכל תחום -אוכל, תרבות, לייף סטייל- אם ראית הצגה טובה, סרט טוב , אכלת במסעדה מעולה , קראת ספר טוב , מצאת מעצבת מדהימה ועוד..- זו ההזדמנות שלך לחלוק לפרגן ולהמליץ .

המלכה אסתר- מגזין נשים חברתי צריך אתכן נשים יקרות , לחוות דעתכן ולהמלצות שלכן

כל אישה שאוהבת לכתוב, כל אישה שמצאה שהכתיבה נותנת לה ביטוי, ריפוי, עזרה או סתם נהנית לכתוב, כל אישה שמרגישה שיש לה מה ללמד אחרת, שיכולה לחזק אחרת, שאישה אחרת תזדהה עם מילותיה- אני מזמינה אותך להצטרף,

כל המגזין מתבסס עליכן נשים יקרות, על החוויות שלכן, מחשבות שלכן, המלצות שלכן, שיתוף שלכן ועוד, בואי להיות כתבת במגזין ושתפי נשים אחרות בחוויותייך או סתם חבקי וחזקי במילותייך. אין הגבלה במילים, אין הגבלה בנושאים, זה לא עולה כסף ואת זוכה לקחת חלק בבית נשי מחבק ומחזק, אין לדעת מה יקרה כאשר אישה אחרת תקרא את מילותייך

יש לכן בית למחשבות ולרגשות, לכאבים לאופטימיות לתקווה ואתן זוכות לשתף על ידי כתיבה כנה מהלב ואם יש סיכוי שאישה אחרת במצב דומה לשלכן תקרא את אשר כתבתן מה זה יעשה לה? מעבר למה שזה עושה לכן כאשר אתן כותבות או קוראות אחרת וחשות הזדהות או חמלה .
במלכה אסתר –מגזין נשים חברתי כל אחת יכולה להיות כותבת , ממליצה , משוררת או כל העולה על רוחה בתחום הכתיבה בכל תחומי החיים (יחסים ,הורות, קריירה, תרבות ועוד)

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2017 כל הזכויות שמורות למיכל אסתר - צבי

Log in with your credentials

Forgot your details?